Plastová okna Dvořák

Plastová okna

Plastová okna jsou velice populární díky svým vynikajícím vlstnostem i lákavou cenou. Nedůvěřujte však dodavatelům, jejichž nabídková cena je výrazně nižší než cena konkurenčních nabídek. Plastová okna mají mnoho vynikajících vlastností patří mezi ně také tepelně a zvukově izolační vlastnosti, které mohou v závislosti na volbě zasklení a také díky charakteristikám vlastních plastových profilů dosáhnout i těch nejvyšších parametrů, které jsou v současnosti na trhu požadovány. Flexibilní použití plastového profilu umožňuje realizaci jakéhokoliv rozměru i tvaru.

Zimní zahrady

Díky dokonalé izolaci v proskleném prostoru zimních zahrad budete mít radost z kousku své vlastní přírody po celý rok. Často jsou přístavby zimních zahrad požadovány i jako kryté vstupní prostory před vchodové dveře, rozšiřující obytný prostor, především rodinných domků,.... Obvodový plášť zimních zahrad je většinou tvořen tepelně dilatovanou sestavou svislých, speciálně vyztužených prvků okenního nebo dveřního typu v pravoúhlém půdorysu. Zimní zahrady mohou být zařazeny mezi relaxační stavby, dochází zde k bližšímu propojení člověka s přírodou.

Okna

Konstrukční hledisko, ale i ekologické důvody doporučují využívání přírodních materiálů pro konstrukci oken. Maximální kvality oken je dosaženo použitím prvotřídních materiálů jakými jsou dřevo, plast či hliník. Vhodná jsou také okna v kombinaci materiálů - dřevohliníková, která poskytují kvalitu i životnost hliníku s krásou dřeva. V nabídce je také velký výběr funkcí otvírání oken: posuvné, otvíravě sklopné, skládací i s mikroventilací. Okna také velkou měrou ovlivňují vzhled domu zvenku a proto s ním musí ladit a stavebně i esteticky ho doplňovat.
Naše výhody Proč zrovna my?
  • doprava - montáž po celé ČR, včetně Prahy a okolí
  • můžete se přesvědčit, že jsme nejlevnější
  • kompletní výměna oken v bytových a panelových domech přímo od výrobce
  • poskytujeme výrazné množstevní slevy 40-55% na plastová okna, eurookna, hliníková okna a zimní zahrady
  • dodržujeme sjednané termíny
  • cenové nabídky vám vypracujeme zdarma a nezávazně
  • získejte nejlepší ceny v regionu na plastová okna, hliníková okna, eurookna a zimní zahrady pouze u nás

Najdete nás po celé ČR


zákaznická infolinka: 606 212 000
e-mail: dvorak.zd@seznam.cz
Mapa ČR Reference

Zelená úsporám
Splňujeme veškeré
parametry tohoto programu.


© 2008-2024 plastova-okna.org | další partneři , odkazy